SpeedApp

Architekt Systemowy

  • Data publikacji:
  • 12-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Programista

Aktualnie poszukujemy Architekta Systemów Informatycznych dla jednego z naszych klientów

Lokalizacja: Warszawa

Forma zatrudnienia: Umowa B2B

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe jako architekt IT przy projektowaniu i wdrażaniu rozproszonych systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z modelami architektury (Monolit, SOA, DDD, MASA)
  • Doświadczenie w tworzeniu diagramów w BPNM i UML
  • Wiedza na temat budowy aplikacji w architekturze mikroserwisów oraz w zakresie integracji systemów (JWT, JSON, REST, WebSocket, OAuth2, OpenID, SAML)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań chmurowych takich jak Microsoft Azure Services, Google Cloud Platform
  • Znajomość etapów SDLC, rozwiązania ESB oraz metodyk związanych z DevOps Umiejętność programowania w jednym z języków C#, Java Script, PHP

Zadania:

  • Dobór technologii, produktów i narzędzi wspierających działania z obszaru architektury Współtworzenie wizji architektury dla spółek z grupy kapitałowej i propagowaniem wizji interesariuszom
  • Wsparcie projektów wpływających na architekturę grupy kapitałowej, analizowaniem wykonalności i identyfikowaniem ryzyka, rekomendacjami odnośnie stosowanych rozwiązań
  • Optymalizowanie istniejących rozwiązań i planowanie działań dążących do uspójnienia architektury

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Preferencyjne warunki pakietu medycznego oraz karty sportowej
  • Samodzielne stanowisko

Zapraszamy do aplikowania, chętnie przedstawimy szczegóły oferty :)