Joanna

Art Director

  • Data publikacji:
  • 04-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Grafik

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Art Directora, który dołączy do naszego zespołu w agencji Cityboard Digital. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie i nadzorowanie projektów związanych z projektowaniem graficznym i wizualnym, zapewnienie spójności koncepcji kreatywnych oraz tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.

Obowiązki:

  • Tworzenie koncepcji kreatywnych i nadzorowanie projektów związanych z projektowaniem graficznym, w tym identyfikacji wizualnej, banerów reklamowych, stron internetowych, interaktywnych materiałów marketingowych itp.

  • Współpraca z zespołem kreatywnym, w tym z copywriterami, grafikami, web developerem w celu zapewnienia spójności wizualnej oraz osiągnięcia celów projektów.

  • Opracowywanie strategii wizualnych i rozwiązań dla klientów z różnych branż, dostosowanych do ich unikalnych potrzeb i wymagań.

  • Zapewnianie, że wszystkie projekty spełniają najwyższe standardy jakości oraz są zgodne z identyfikacją wizualną klienta.

  • Aktywne uczestniczenie w procesach „burzy mózgów”, prezentowanie pomysłów klientom oraz dbanie o ich zadowolenie.

  • Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Art w agencji digital.

  • Doskonała kreatywność, umiejętność myślenia strategicznego i zdolność do przekształcania pomysłów w skuteczne koncepcje.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.

  • Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu graficznym i branży digital.

  • Znasz pakiet Adobe CC na poziomie zaawansowanym (przede wszystkim Photoshopa, Illustratora, After Effects i InDesigna).

  • Mile widziana znajomość programów: Spark AR, Blender.

  • Portfolio z udokumentowanymi projektami i osiągnięciami.

  • Oferujemy:

    • Współpracę z inspirującym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dynamicznym środowisku agencji digital.

    • Niekorporacyjną atmosfera w pracy.

    • Możliwość realizacji ambitnych projektów dla znanych klientów.

    • Pracę w pełnym wymiarze, w oparciu o współpracę B2B.

    • Prywatną opieka medyczną Luxmed oraz kartę Medicover Sport;

    • Biuro w samym sercu Starego Mokotowa.

    Jeśli jesteś ambitnym i zaangażowanym Senior Graphic Designerem, gotowym do tworzenia innowacyjnych projektów dla różnorodnych klientów, chętnie powitamy Cię w naszym zespole!

    Wyślij do nas swoje cv wraz z portfolio.