UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku z 20-letnią tradycją w branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Asystent/asystentka działu handlowego

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

miejsce pracy: okolice Szczecina; nr ref: AH/03/2021

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie i kontrola dokumentacji handlowej (zamówienia, cenniki)
  • Kontrola obiegu dokumentacji międzyoddziałowej
  • Sprawdzanie dokumentów CMR  - weryfikacja ze stanami w systemie
  • Weryfikowanie stanów magazynowych
  • Nadzór nad dokumentacją (dostawy, zwroty), a także wprowadzanie zamówień
  • Nadzór nad terminowością faktur transportowych
  • Wystawianie formularzy do Klientów
  • Przyjmowanie poczty oraz realizacja zamówień środków czystości itd.
  • Uczestniczenie w bieżących zadaniach biura

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość programów graficznych – mile widziane
  • Znajomość zagadnień z obszaru logistyki oraz ekonomii – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym – warunek konieczny
  • Znajomość języka hiszpańskiego – jako dodatkowy atut
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dużą elastyczność i możliwości rozwoju
  • Pracę z międzynarodowymi Klientami

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. AH/03/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.