Cpl Jobs

Asystent ds. wsparcia technicznego z językiem francuskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Kontakt telefoniczny i meilowy w języku francuskim.
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów.
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej.
  • Ścisła współpraca z działem IT.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka francuskiego na poz. min. B2 i swobodnej komunikacji w tym języku.
  • Znajomości języka angielskiego na poz. min. B1.
  • Pozytywnego nastawienia do klienta i komunikatywności.
  • Firma zapewnia szkolenia wdrażające.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Kartę Multisport.
  • Grupowe ubezpieczenie.
  • Opiekę medyczną.
  • Eventy firmowe.
  • Doskonałą lokalizację biura z dogodnym dojazdem z każdej częsci miasta.