Anna Raczyńska Randstad Polska

Asystent/ka działu logistyki z językiem włoskim

  • Data publikacji:
  • 08-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Asystent

Poszukujemy osoby, która dzięki dobrej znajomości języka angielskiego oraz włoskiego będzie mogła rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej pracy w świetnej, międzynarodowej atmosferze. Jeśli tematy obsługi klienta, fakturowania i efektywnej współpracy nie są Ci obce, zaaplikuj już dziś i dołącz do zespołu profesjonalistów naszego klienta - amerykańskiego międzynarodowego koncernu produkującego artykuły gospodarstwa domowego!

oferujemy:

  • pracę na pełen etat w trybie hybrydowym

  • pracę w nowoczesnym biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy

  • świetną atmosferę w pracy i dbanie o work life balance

  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

zadania:

  • pomoc w przetwarzaniu zamówień, reklamacjach, testowaniu

  • budowanie komunikacji i relacji z klientami w celu przetwarzania procesu od zamówienia do realizacji faktury

  • współpraca z lokalnymi zespołami ds. rozwoju klienta i logistyki

  • wspieranie i egzekwowanie polityki sprzedaży

  • zapewnianie prawidłowego przetwarzania faktur oraz dokumentów rozliczeniowych w systemie SAP

oczekujemy:

  • statusu studenta bądź ukończonych studiów wyższych

  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1/B2) oraz włoskiego (min. B1)

  • doświadczenie w obsłudze klienta byłoby mile widziane (np. staż)

  • umiejętności dobrej organizacji pracy, skrupulatności i umiejętności odnalezienia się w dynamicznym środowisku

Aplikuj już dziś: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/asystentka-dzialu-logistyki-z-jezykiem-wloskim_warszawa_80054/?utm_source=rocketjobs&utm_campaign=80054