ACTIO HR
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisk

Asystent/ka Działu Sprzedaży na Rynki Niemieckojęzyczne

  • Data publikacji:
  • 12-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Stanowisko:
  • Asystent

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Nadzorowanie i rozwijanie bazy Klientów,
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów,
  • Monitorowanie płatności Klientów,
  • Obsługiwanie reklamacji,
  • Administracja dokumentacją otrzymaną od Klientów.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym swobodną komunikację z niemieckojęzycznymi Klientami,
  • Gotowość do podjęcia stacjonarnej pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy,
  • Gotowość do pracy z telefonem,
  • Umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy,
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie urlopu,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • Dofinansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych,
  • Owocowe wtorki i czwartki,
  • Firmowa biblioteka,
  • Brak dress code'u,
  • Bezpłatny parking,
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju,
  • Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym ADS/06/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

2. dobrowolnie
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554