Karolina

Asystentka biura zarządu

  • Data publikacji:
  • 15-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Raszyn
  • Wynagrodzenie:
  • 2500 netto
  • Stanowisko:
  • Asystent

Praca w charakterze asystentki w Biurze Zarządu jednej z firm deweloperskich. Zadbane i dobrze zorganizowane miejsce pracy w świeżo wyremontowanym budynku z parkingiem dla pracowników w Raszynie.

Godziny pracy: 9.00 - 17.00

Forma zatrudnienia : umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • koordynacja obiegu korespondencji, dokumentów i informacji
  • obsługa centrali telefonicznej
  • przyjmowanie gości, obsługa spotkań biznesowych
  • dbałość o porządek i estetykę biura oraz o właściwy wizerunek firmy
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych
  • działania związane z codziennym funkcjonowaniem firmy
  • wspieranie Zarządu w bieżących działaniach

Wymagania:

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • dokładność i zaradność
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i podstawowa znajomość języka angielskiego.

Poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy od zaraz.