RATAYCZAK
Nasza firma znajduje się w Kawęczynie koło Gniewkowa. Zajmujemy się produkcją oraz montażem ogrodzeń. Sprzedajemy na terenie całego kraju, Unii Europejskiej oraz poza Unią. Obecnie poszukujemy asystentki handlowca do pracy w siedzibie firmy.

Asystentka handlowca

  • Data publikacji:
  • 06-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Gniewkowo, Toruń, Inowrocław, Kawęczyn koło Gniewkowa
  • Stanowisko:
  • Asystent

Zadania:
- przygotowywanie wycen i ofert w arkuszu kalkulacyjnym,
- monitorowanie rynku, uzupełnianie i uaktualnianie ogłoszeń, kontakty z dostawcami, współpraca z działem produkcji i montaży,
- bieżąca obsługa Klientów hurtowych i detalicznych (głównie mailowa i telefoniczna) odpowiadanie na pytania klientów, udzielanie informacji o terminach, organizowanie dostaw, wystawianie dokumentów WZ, KP itp.
Oczekujemy:
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży ogrodzeń, doświadczenie w doradztwie technicznym, w dziale handlowym
- umiejętności analitycznego myślenia
- pozytywnej energii
Oferujemy:
- stałą pracę (praca od poniedziałku do czwartku od 8 do 16.30, piątki od 8 do 14)
- wynagrodzenie podstawa plus premia
- wolne weekendy oraz tzw. długie weekendy,