Dla Naszego Klienta będącego międzynarodową firmą produkcyjną z branży automotive i liderem na rynku - poszukujemy Automatyka.

Automatyk

  • Data publikacji:
  • 07-09-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Obowiązki

- zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki

i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach,

- wykonywanie bieżących napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń

produkcyjnych; przeglądy prewencyjne,

- analiza przyczyn i skutków powstałych problemów: elektryka, elektronika,

automatyka, sterowanie, komunikacja

Wymagania

- wykształcenie: wyższe / średnie techniczne w zakresie automatyki lub elektroniki,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- doświadczenie w programowaniu sterowników PLC,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych oraz dokumentacji

technicznej,

- znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej

Nasz Klient oferuje

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

- dofinansowanie do karty Multisport,

- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne,

- możliwość udziału w szkoleniach mających na celu aktualizację wiedzy w obszarze

- zawodowym oraz podnoszenie kwalifikacji,

- nowoczesna kantyna z cateringiem dla pracowników,

- cykliczne oraz okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi/finansowymi.

Zadzwoń lub napisz SMS o treści Automatyk pod numer 725 131 925

OFERTA PRACY ARCHE CONSULTING