Speed App
Backend Developer poszukiwany!

  • Data publikacji:
  • 06-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa/zdalnie
  • Stanowisko:
  • Programista

Dla jednego z naszych klientów branży ubezpieczeniowej poszukujemy Backend developera.

Zadania:

• Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
• Analiza i usuwanie błędów programistycznych
• Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
• Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
• Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Wymagania:

• Wykształcenie: wyższe o profilu informatycznym
• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej
• Znajomość dobrych praktyk programistycznych
• Znajomość dobrych praktyk procesu wytwarzania oprogramowania
• Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
• Znajomość metodyk Agile (mile widziany SCRUM)
• Chęć nieustannego dążenia do podnoszenia jakości wytwarzanych produktów
• Dążenie do zapewnienia łatwości rozwoju i utrzymania wytwarzanych produktów
• Znajomość języka UML (rozumienie i praca z dokumentacją w tym języku)
• Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle, MSSQL, PostgreSQL
• Znajomość XML oraz technologii z nim związanych
• Znajomość języka Java i technologii JEE
• Znajomość technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, AJAX, JPA
• Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty
• Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN3, Gradle