Biuro Warszawa Praga-Południe
Poszukujemy kandydatów na stanowisko betoniarz oraz pomocników betoniarzy do Finlandii.Praca dla obywateli UE lub z kartą rezydenta UE.

Betoniarz/pomocnicy

  • Data publikacji:
  • 24-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Finlandia, Helsinki
  • Wynagrodzenie:
  • Od10000do17000zł
  • Stanowisko:
  • Zbrojarz / Betoniarz

Zadania: wykonywanie prac betoniarskich; wykonywanie zbrojeń i szalunków; obsługa maszyn i urządzeń do produkcji elementów betonowych; praca według rysunku technicznego; Renowacja domów; Wymagania:  Doświadczenia w pracy od 1 roku dla specjalistów, dla pomocników miłe widziane; Ogólne umiejętności związane z zawodem betoniarza; Prawo jazdy kat. B (mile widziane); Umiejętności samodzielnego i sumiennego wykonywania zleconych zadań. Język angielski poziom komunikatywny dla brygadzisty.  Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie 12-15 euro netto/h; Umowa bezpośrednio z pracodawcą w Finlandii;  Praca 5-6 dni w tygodniu; Praca minimum 8-10 godzin dziennie; Możliwość nadgodzin; Wypłata wynagrodzenia co 2 tygodnie; Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - opłacane przez pracownika (maks. 300euro miesiąc);  Pozwolenia na budowę oraz wszystkie wymagane dokumenty na terenie Finlandii do legalnej pracy, bhp; Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek; Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności; możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Osób zainteresowanych zapraszam do kontaktu.