SILVERBACK Polska Sp.z o.o.
SilverBack - Napędzamy strategiczne inwestycje w Europie

Betoniarz prefabrykacji - Dania

Obecnie poszukujemy: Betoniarzy prefabrykacji

Miejsce pracy: Dania

OBOWIĄZKI:

  • praca na prefabrykacji
  • wykonywanie prac ciesielsko-betoniarskich
  • przygotowywanie szalunków / form
  • zalewanie i wykańczanie betonu
  • praca z rysunkiem technicznym przy przygotowywaniu elementów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracach betoniarskich
  • doświadczenie na prefabrykacji
  • umiejętność szalowania (znajomość systemów szalunkowych Peri, Doka itp.)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie
  • prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju)
  • pomoc koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
  • zakwaterowanie w pojedynczym pokoju
  • nieodpłatne loty rotacyjne
  • nieodpłatny transport na terenie kraju pracy
  • organizacja wszystkich niezbędnych formalności
  • pakiet socjalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dziś.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ) : 16693

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.