Maciej
Blacharz Izolacji Przemysłowej

  • Data publikacji:
  • 22.11.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemiec / Scheeßel
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Blacharz

Poszukujemy Blacharzy izolacji przemysłowej do Niemiec / Scheeßel. Praca wykonywana jest na poszyciu rur oraz skladaniu i łaczeniu poszczególnych części na miejscu , praca  odbywa sie w hali.

Opis Stanowiska:

- wykonywanie osłon z blachy dla izolacji termicznych (ciepłochronnych i zimnochronnych) rurociągów, kolan, redukcji, trójników,            dennic płaskich i wypukłych, kapturów na zawory i kołnierze,

- wykonywanie obróbki blacharskiej przy izolacji blachą trapezową, np. kotłów i elektrofiltrów oraz oblachowania izolacji turbin,

- kontrolowanie wykonywanych elementów blacharskich,

- organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz                      wymaganiami ergonomii,

Wymagamy:

- ukończona szkoła zawodowa lub inne świadectwa potwierdzające kwalifikacje do zawodu,

- doświadczenie : 2 lata stażu pracy w branży,

- umiejętność samodzielnego wykonywania prac,

Oferujemy:

- 17 € na godzine na działalność gospodarczą,

- gwarantujemy 8-10 godzin dziennie,

- zabezpieczone zakwaterowanie ,

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń