Maciej
Blacharz Niemcy

Blacharz Monter Niemcy

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki

Poszukujemy samodzielnych Blacharzy/Monterów rur do Niemiec do przygotowania rur wykonanych z materiału czarnego i nierdzewnej wg rysunków izometrycznych. Praca dla przemysłu rafineryjnego, chemicznego, przygotowanie według izometrii. Atutem jest znajomość niemieckiego, przynajmniej jednej z w grupie.

-doświadczenie jako samodzielny blacharz/monter przygotowujący izometrykę

-przygotowanie orurowania zgodnie z wymaganiami izometrycznymi

-praca z narzędziami - obróbka skrawaniem, gięcie, wycinanie, mierzenie rowków, wycinanie otworów pod Tkusy, stosowanie przyrządów pomiarowych do montażu kołnierza lub zaworu końcowego

-praca z materiałem ze stali czarnej i nierdzewnej od DN (25 do 600)

-cienkościenne rury ze stali nierdzewnej i cienkościenne rury żelazne 70% i 30% czarnego materiału

-czytanie rysunków izometrycznych, (prześlemy szkice rysunków )

-praca na hali produkcyjnej

-pomiar końcowy wyprodukowanego rurociągu przed odbiorem

-praca min. 40 - 55 godzin co tydzień

-Język niemiecki na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

-22€/H na działalność gospodarczą

-Znalezione i opłacone zakwaterowanie w promieniu 10 km od zakładu

-Możliwość wypłacenia zaliczki po przepracowaniu 80 godzinn, do 1000 € jednorazowo

-Praca rotacyjna po ustaleniu na firmie 4/1

-dodatek na transport po przepracowaniu 200 godzin w wysokości 200€

- dodatek rekrutacyjny w wysokości 1000€ za odpracowanych 600 godzin