QuickJobs.de
Firma QuickJobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Blacharz samochodowy Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem Niemcy

Blacharz samochodowy

Firma QuickJobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem Niemcy

WYMAGANIA:
  • znajomość j. niemieckiego nie jest wymagana
  • mile widziane wieloletnie doświadczenie na tym stanowisku
  • prawo jazdy i wlasne auto
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wykonywanie typowych prace jako blacharz samochodowy: prace przygotowawcze do lakierowania
  • rozkładnie i składanie aut
  • wymiana elementów
OFERUJEMY:
  • praca od zaraz na czas nieokreślony
  • stawka do uzgodnienia
  • praca na cały etat, Pon.-So.
  • możliwe nadgodziny
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie
  • pracownik  pokrywa koszty zakwaterowania (ok.210€)