Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy. Więcej ofert pracy znajdziesz na www.zasadaauto.pl/kariera/. Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację. Chętnie poznamy Cię osobiście! Miejsce pracy: Starowa Góra k. Łodzi

Blacharz Samochodowy (praca w ASO) poszukiwany!

Jakie będą Twoje zadania?

  • Weryfikacja zakresu uszkodzeń samochodów powypadkowych

  • Wykonywanie prac blacharskich zgodnie z zakresem zlecenia i przyjętymi normami

  • Naprawę uszkodzeń, wgnieceń, wymianę lub demontaż uszkodzonych elementów

  • Zabezpieczenie zdemontowanych części

  • Współpraca z pozostałymi działami serwisu

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia zawodowego

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Atutem będzie znajomość budowy i technologii napraw pojazdów

  • Dokładności i sumienności

  • Dbałości o mienie Klienta

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Czynnego prawo jazdy kat. B lub/i C będzie dodatkowym atutem

Jako pracodawca oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta Mybenefit

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV poprzez APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń