JOBFACTORY Germany

Blacharz w Niemczech!

JOB Factory Germany to nowa jakość znanych usług! Pod tą nazwą jesteśmy nowi ale łączy nas jedno, każdy pracował wcześniej w branży pośrednictwa pracy, zatem scala nas doświadczenie
a wyróżnia świeże spojrzenie! W krótkim czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję i zdobyliśmy zaufanie  na Rynku niemieckim i robimy ekspansję na Rynek europejski! W obecnych czasach warto oddać się w ręce osób, którym zależy nie tylko na kolokwialnym przepychaniu CV, tylko tych, którym zależy, by każdy pierwiastek Kandydata był zadowolony. Zaciekawiliśmy Cię? Nie zwlekaj, aplikuj! Pomagamy z pasji!

Poszukujemy dla naszego Klienta w Niemczech Blacharza

Zadania:

  • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
  • Piłowanie, zwijanie, wiercenie, wyginanie itp. różnych rodzajów blach
  • Zgrzewanie, lutowanie, spawnie, nitowanie, klejenie blach i profili
  • Łączenie blach
  • Montowanie i demontowanie elementów
  • Sprawdzanie jakości wykonanych prac
  • Czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń użytych podczas pracy

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód mile widziane
  • Potwierdzenie kwalifikacji i ukończenia szkoły
  • Doświadczenie na podanym stanowisku
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u niemieckiego Pracodawcy (żadne delegacje!) w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Składki emertytalne odprowadzane w Niemczech
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Dodatek urlopowy i premie świąteczne
  • Zaliczki wypłacane wedle życzeń
  • Długofalowa współpraca
  • Możliwość pracy w nadgodzinach – kwestia indywidualna
  • Wsparcie polskojęzycznych Konsultantów
  • Tłumaczenie CV na język niemiecki w celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego – bezpłatnie!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV w temacie wpisując nazwę stanowiska na adres: info@jobfactory-germany.com

Nie daj swojej szansie przejść w inne ręce!

Prosimy o dołączenie w stopce klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Z uwagi na fakt, że niektóre sprawy formalne w Niemczech są zbyt zawiłe, z chęcią pomożemy! Wystąpienie o numer socjalny, podatkowy, założenie karty zdrowia?
A może Kindergeld? Żaden problem, skontaktuj się z nami!