Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Broker ubezpieczeniowy - Świętochłowice

  • Data publikacji:
  • 29-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Świętochłowice

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

BROKER UBEZPIECZENIOWY

Miejsce Pracy: Świętochłowice

OBOWIĄZKI

-obsługa brokerska własnego portfela klientów instytucjonalnych i detalicznych
-uczestnictwo w szkoleniach zawodowych
-dbanie o dobre imię marki firmy

WYMAGANIA

-Minimum rok doświadczenia na stanowisku brokera ubezpieczeniowego
-Wykształcenie minimum średnie
-Znajomość MS Office
-Własna baza klientów

OFERUJEMY

- niezbędne narzędzia pracy
- pracę na samodzielnym stanowisku
- zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.