HR International
Brukarz Niemcy

  • Data publikacji:
  • 04-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy/ Chieming
  • Stanowisko:
  • Brukarz

Brukarz

Miejsce pracy: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko brukarza / pracownika zieleni miejskiej. Klient prowadzi dużą firmę z branży brukarskiej.

SZCZEGÓŁY:
Rozpoczęcie projektu: styczeń 2021r ( termin do uzgodnienia)
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: 83339 Chieming (100 km od Monachium), Niemcy

Oferujemy:
-umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
-bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-możliwość długotrwałej współpracy
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:

- układanie kostki brukowej,

- stworzenie podkładu żwirowego,

- stawianie krawężników,

- jeśli posiadasz prawo jazdy dodatkowa funkcja jako kierowca.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku brukarza

- umiejętność obsługi mini-koparki i maszyn ręcznych

- mile widziane czynne prawo jazdy kat.B

- mile widziana znajomość języka Niemieckiego

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 780 132 497 lub 735 933 896.