Firma KAMAR
BRYGADA CIEŚLI SZALUNKOWYCH

Brygada Cieśli Szalunkowych od LUTEGO 2021! Niemcy

Szanowni Państwo,

poszukujemy od LUTEGO 2021 r. brygady (5 osobowej) cieśli szalunkowych do pracy przy prefabrykatach betonowych w zakładzie w Bielefeld. Praca w betoniarni/prefabrykacja betonowa. Praca od poniedziałku do piątku dziennie 9 godzin pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Szalunki.

· Zbrojenia.

- Betonowanie.

· Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:

· Minimum 2- letnie doświadczenie w pracach szalunkowych elementów typu: słupy, ścianki, belki, znajomość systemów szalowania.

· Znajomość rysunku technicznego.

· Własny środek transportu.

· Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy.

· Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

ZAPEWNIAMY:

· Umowę o pracę.

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

· Dopłatę do zakwaterowania.

· Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.

· Pomoc w organizacji wyjazdu.

· Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.

· Dodatki do paliwa dla kierowcy.

· Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu. Tel.: +48 17 200 0021 (poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00)