Ruben Bau
Poszukujemy brygadzisty budowlanego - pracownika fizycznego do Niemiec. Wymagamy: komunikatywnej znajomości j. niemieckiego, prawa jazdy kat.B i własnego auta, wykształcenia wyższego lub średniego technicznego o specjalności budownictwo. CV na: biuro@ruben-bau.eu, Tel: 534188717; 576033941, 534570013.

Brygadzista budowlany do Niemiec z językiem niemieckim.

  • Data publikacji:
  • 29-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • do 16000,00 PLN
  • Stanowisko:
  • Inżynier Budowy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstra-brygadzistę fizycznie pracującego na budowie do realizacji kontraktów – budowa obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki: 18 000 – 25 000  zł

Miejsce pracy:  Teren Niemiec

Oferujemy:

-       atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności,

-       możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,

-       długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-       bezpłatne zakwaterowanie,

-       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

-       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

-       opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-       Wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.

-       Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 10 osób.

-       Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

-       Bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy.

-       Współudział w procesie odbioru prac.

-       Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Wymagania:

-       komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

-       min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

-       znajomość procesów budowlanych i rysunku technicznego,

-       prawo jazdy kat. B  i  własny samochód,

-       sumienność, rzetelność w pracy.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.