Inwemer
Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Brygadzista/ka ds. utrzymania czystości-Łowicz

Firma porządkowa zatrudni osoby na stanowisko:

Brygadzista/ka ds. utrzymania czystości

Miejsce pracy: Łowicz

Główne zadania:

- zarządzanie usługą w dużym zakładzie pracy

- bezpośredni kontakt z klientem

- organizacja pracy oraz nadzór nad podległymi pracownikami

- prowadzenie niezbędnej, obowiązującej dokumentacji

Wymagania:

-doświadczenie w/w stanowisku (branża porządkowa)

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

- samodzielność i umiejętność zarządzania własnym czasem

- chęć do pracy w zespole oraz zaangażowanie

- dyspozycyjność

-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stabilne zatrudnienie

- praca w systemie zadaniowym

- atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet benefitów

- niezbędne narzędzia pracy, telefon, laptop

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.