Nord Raudoitus Oy

Brygadzista Zbrojarzy / Betoniarzy i Cieśli Szalunkowych

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia

Zadania:
  • Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe.
  • Wykonywanie zbrojeń zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Betonowanie.
  • Praca na turbinach wiatrowych i mostach.
  • Nadzór nad przebiegiem prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie w w/w pracy.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Sumienność i rzetelność.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.
  • Mile widziana znajomość systemów Peri, Manto.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w krajach nordyckich, zwłaszcza Finlandii.
  • Brygady cztery - pięcioosobowe.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie bezpośrednio w fińskiej firmie.
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres ida@nordraudoitus.fi lub o telefon pod numerem +358 40 014 9812.