SARA Personal Sp. z o.o.
Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy

CHŁODNIA | 2/1 | okolice Hanoweru | 2300€

  • Data publikacji:
  • 28-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hanower
  • Wynagrodzenie:
  • 2300€ brutto
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Opis stanowiska:

- Trasy dalekobieżna po terenie Niemiec
- Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą typu chłodnia
- Możliwość pracy w systemie 2/1

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
- Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
- Wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, dopuszczalna również znajomość jezyka rosyjskiego

Pracodawca niemiecki oferuje:

- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Zarobki w wysokości:
– system 2/1: 2000€ brutto oraz diety w wysokości 12/24€ netto
- Premie do 300€ miesięcznie
- Stałą, stabilną pracę w niemieckiej firmie transportowej
- Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
- Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
- Opłacanie składek emerytalnych
- Ustawową ilość dni urlopowych

Zachęcamy do przesyłania aplikacji drogą mailową na adres: biuro@sara-personal.com.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 0048 736 893 070.

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”