Cieśla Dekarz Niemcy

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Cieśla

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart lub Austrii
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim zakładzie stolarsko-dekarskim, usługi stolarskie, ciesielskie, dekarskie (dachy strome), sucha zabudowa z płyt GK.
Praca jest na pełny etat 5 – 6 dni w tygodniu, ok. 175 do 220 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Prace stolarskie.
Remonty, przebudowy stolarsko-ciesielskie.
Sucha zabudowa z płyt GK (ściany działowe, sufity).
Montaż konstrukcji dachowych i ściennych.
Montaż okien, drzwi, schodów i stropów drewnianych.
Budowa domów drewnianych z prefabrykatów.
Krycie dachów stromych.

Wymagania:

 wysoka motywacja, sumienność, dokładność i szybkość wykonywania pracy.
Zawód ukierunkowany jako: cieśla konstrukcyjny, stolarz lub technolog robót wykończeniowych.
Wysokie kwalifikacje i aktualne doświadczenie zawodowe.
Konieczna obsługa maszyn i narzędzi stolarskich.
Doświadczenie w pracach na wysokości.
podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

Niemiecka lub Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: 12 do 16 euro (w zależności od kwalifikacji i ilości przepracowanych godzin).
Zarobek miesięczny netto od 2300 euro - na rękę.
Wypłata wszystkich nadgodzin.
Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać Cieśla Dekarz Niemcy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń