Cieśla konstrukcyjny szalunkowy Islandia

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Islandia
  • Stanowisko:
  • Cieśla

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Reykjavík - Islandia
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Remonty, przebudowy stolarsko-ciesielskie.
wykonywanie szalunków
Montaż konstrukcji dachowych i ściennych.
Montaż okien, drzwi, schodów i stropów drewnianych.
praca na obiektach budowlanych, przemysłowych.

Wymagania:

Wyuczony zawód o profilu Cieśla
 doświadczenie zawodowe
podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

islandzka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie: 2,509 ISK /godzinę
Wynagrodzenie za nadgodziny: 3,563 ISK/godzinę
minimum 160 godzin miesięcznie, możliwość wypracowywania nadgodzin!
Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie
Pracodawca Zagraniczny organizuje przelot do Reykjavík Islandia

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Cieśla Islandia

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń