CIEŚLA SZALUNKOWY !

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku

CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Francja/Anenncy

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2023

Zakres obowiązków:

  • praca budowlane
  • przygotowanie konstrukcji jako formy do nadawania kształtu przy wylewaniu betonu lub jako szablonu w robotach murarskich
  • wykonywanie ścian stropów i schodów za pomocą systemów szalunkowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku cieśla
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność
  • punktualność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
  • wyjazd własnym samochodem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stałą stawkę godzinową wraz z dodatkami (również za nadgodziny)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Francji
  • darmowe zakwaterowanie
  • uzyskanie pomocy polskiego rekrutera również  po rozpoczęciu zatrudnienia
  • wsparcie i pomoc polskiego koordynatora, który przebywa na miejscu
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo na podany rachunek bankowy
  • częściowy zwrot kosztów podróży

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na ADRES MAILOWY:

biuro@job-now.pl

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń