ABC Work
Obecnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy doświadczonych monterów, cieśli, stolarzy, malarzy, blacharzy i mechaników

Cieśla szalunkowy, Holandia

  • Data publikacji:
  • 19-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 575-625 € / tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Cieśla Szalunkowy

Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia - to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą

Jeżeli szukasz pracy w innym zawodzie lub państwie, wyślij swoje CV, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

CIEŚLA SZALUNKOWY, HOLANDIA
Miejsce pracy: Edam (Holandia) OPIS STANOWISKA:
  • montaż i demontaż szalunków systemowych
WYMAGANIA:
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • odpowiedzialność i dokładność
  • motywacja do pracy
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - 575-625 € / tygodniowo
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego zakwaterowania - jednoosobowe pokoje z dostępem do kuchni i łazienki, Wi-Fi w standardzie
  • zagraniczna umowa o pracę
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata