ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doswiadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Pracownik sprzątający

Cleanroom- Pracownik sprzątający

  • Data publikacji:
  • 05-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Eindhoven
  • Wynagrodzenie:
  • od 12€ do 15,40€ netto/h
  • Stanowisko:
  • Sprzątaczka / Sprzątanie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 12€ do 15,40€ netto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Umowę o Pracę z holenderskim pracodawcą
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

  • Wykańczanie oprzyrządowania do zaawansowanej optyki w certyfikowanym pomieszczeniu czystym
  • Wysokiej jakości czyszczenie i sprawdzanie części i maszyn
  • Bardzo prosta i lekka mechanika

Wymagania:

  • Podobne doświadczenie
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Motywacja do pracy

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444