Osoba Prywatna
Praca zdalna!

Copywriter

  • Data publikacji:
  • 15-09-2021
  • Kraków, Krosno, Warszawa, Szczecin, Łódź, Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Gdańsk
  • Stanowisko:
  • Copywriter

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do pracy zdalnej pracownika na stanowisko:
copywriter

Zakres obowiązków:
- tworzenie i redagowanie tekstów marketingowych i reklamowych,
- tworzenie tekstów blogowych
- współtworzenie strategii marketingowych,
- opracowywanie oraz tworzenie haseł, koncepcji kreatywnych, reklam

Wymagania:
- doskonała znajomość polszczyzny oraz „lekkie pióro”,
- samodzielność, terminowość i dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,
- dbałość językowa
- umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość podstawowych zagadnień z podstaw marketingu internetowego,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- status studenta

Oferujemy:
- stabilną pracę w nieustająco rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- elastyczną formę zatrudnienia,
- zarobki ustalane indywidualnie (zależne od umiejętności i doświadczenia),
- możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności edytorskich i copywriterskich.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@graffio.pl
Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.