Ithouse
Poszukujemy osoby, która wzmocni nasz nowy zespół do wewnętrznego projektu JobAssistant (https://jobassistant.pl)

Copywriter

  • Data publikacji:
  • 11-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 4 500 - 5 500 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Copywriter

IThouse to software house, który stawia na pracę z nowymi technologiami oraz zapewnia ciekawe i różnorodne projekty. Z nami będziesz rozwijać się zarówno w tych małych, dynamicznych projektach jak i dużych i wieloosobowych zespołach projektowych. Pracujemy z firmami,  które znasz i z których usług korzystasz codziennie. Mamy za sobą ponad kilkadziesiąt projektów. Obecnie zespół tworzy ok 40 specjalistów pracujących w różnych technologiach, każdy z nas wnosi coś wyjątkowego, pochodzimy z różnych zakątków świata, ale łączy nas pasja do IT.

JobAssistant to chatbot rekrutacyjny, wykorzystują sztuczną inteligencję, aby  poszukiwać pracowników dla małych i średnich firm. Kandydatom pomoże szybko znaleźć ich wymarzoną pracę, a przedsiębiorcę w budowie zespołu.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie czeka Cię dynamiczny rozwój zawodowy, współpraca z najlepszymi specjalistami, dużo kreatywnych projektów, które pozwoli Ci realizować cele zawodowe.

Jakie będą Twoje zadania?

???? tworzenie treści na stronie JobAssistant

???? tworzenie scenariuszy rozmów bota

???? tworzenie treści na potrzeby aplikacji mobilnej

✅ odpowiadać za wysoką jakość treści

????????‍???? współpracować ściśle z działem marketingu i UX

Czego od Ciebie oczekujemy?

???????? doświadczenie w tworzeniu treści do e-commerce (min. 1 rok)

???????? doświadczenie w tworzeniu treści aplikacji, stron webowych

???????? znajomość aktualnych trendów UI/UX

???????? kreatywność i aktywne podejście do zadań

???????? umiejętność pracy w zespole

???????? pozytywne nastawienie do pracy

Razem z nami będziesz mieć :

???? możliwość rozwoju i udział w bardzo ciekawych projektach

✍???? kreatywne dopasowanie projektów do doświadczenia i ambicji naszych pracowników

????????‍???? pracę z ciekawym i doświadczonym zespole ekspertami w obszarze marketingu

A żeby było przyjemniej, mamy także:

???? wynagrodzenie 4500 - 5500 zł brutto (UZ lub B2B)

???????? brak dress code-u

???? pakiet medyczny

???? nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy

???? możliwość pracy zdalnej i cotygodniowe spotkania w naszym nowoczesnym biurze

Zaaplikuj, jeśli:

  • jesteś osobą kreatywną, otwartą na innowacje i nieszablonową  w myśleniu

  • posiadasz łatwość tworzenia treści do e-commerce

  • znasz aktualne trendy UI/UX

  • masz umiejętność rozpoznawania potrzeb grupy docelowej

  • masz łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów

Zależy nam na Twoim rozwoju bo chcemy rozwijać się razem z Tobą!

  ???? Czujesz, że to rola dla Ciebie? Aplikuj!

 ???? Znasz kogoś, kto szuka pracy? Poleć nam swojego znajomego!

Odwiedź nas na facebook-u  Kariera w ithouse

Zobacz naszą stronę   https://www.ithouse.co/