Customer Service Specialist (francuski, angielski lub niemiecki)

  • Data publikacji:
  • 26-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dzień dobry,

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Customer Service Specialist (francuski, niemiecki lub angielski)

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie do systemu zamówień klientów i ich obsługa.

  • Koordynacja z działami Planowania Produkcji, Repro i Logistyki w celu potwierdzenia terminu realizacji.

  • Kompletowanie informacji od klientów odnośnie wymogów / parametrów technicznych niezbędnych przy wprowadzaniu zamówień produkcyjnych.

  • Współpraca z działem Sprzedaży, Badań i Rozwoju oraz Jakości.

  • Współpraca z partnerami logistycznymi.

  • Codzienna komunikacja z klientami oraz aktywne informowanie ich o statusie zamówień.

  • Fakturowanie towarów i usług.

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i danych na potrzeby klientów.

  • Zamieszczanie strategicznych informacji od klienta w systemie CRM.

  • Kontrola stanów magazynowych ze szczególnym uwzględnieniem towarów wolnorotujących.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta;

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub angielskiego

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Komunikatywność, organizacja, umiejętność analitycznego myślenia, sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji oraz współpraca z klientami na rynku europejskim, w szczególności francuskim;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Benefity z ZFŚS;

  • Możliwość pracy hybrydowej.

Zainteresowane osoby zachęcam do wysłania cv na adres efilipiak@chronosconsulting.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń