UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Data Content Operative

  • Data publikacji:
  • 25-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Praga, Czechy
  • Stanowisko:
  • Administrator Baz Danych

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

miejsce pracy: Praga, nr ref.: DCP/06/2021

Zakres obowiązków:

·         Wprowadzanie danych zgodnie z ustalonymi standardami jakości

·         Analiza danych

·         Monitorowanie przepływu danych

·         Kontrolowanie jakości zbieranych danych

·         Zapewnienie zgodności danych

·         Rozwiązywanie błędów w przepływie danych

Początek formularza

Wymagania:

·         Znajomość MS Office, w szczególności Excel

·         Dobra znajomość języka czeskiego i angielskiego w mowie i w piśmie

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Inicjatywa

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: DCP/06/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, lub poprzez link:

Gwarantujemy poufność.