EcoJob
dekarz-murarz- budowa domów jednorodzinnych

Dekarz- blisko granicy niemieckiej

  • Data publikacji:
  • 25-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Wynagrodzenie:
  • 13,92 euro brutto+ dieta
  • Stanowisko:
  • Dekarz

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Dla naszego  nowego Klienta - poszukujemy doświadczonych dekarzy z umiejętnościami murarskimi

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych,
  • praca na dachach przy budowie domów jednorodzinnych,
  • murowanie domów jednorodzinnych,
  • współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagamy:

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 5 lat,
  • wymagana  znajomość pracy we Francji,
  • mile widziany własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • stawka godzinowa 13,91 euro brutto/godzina,
  • dieta 10 euro netto / dziennie,
  • nadgodziny dodatkowo płatne + 25%, +50%,
  • dodatek za dojazdy do pracy,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • organizację wyjazdu- pokrywamy koszty przejazdu,
  • polską  umowę o pracę na czas określony,
  • długoterminową współpracę,
  • składki odprowadzone od średniej krajowej,
  • opieka polskiego koordynatora.

Prosimy o wysłanie CV na adres zaneta.grzeskiewicz-galka@ecojob.pl tel. 785 550 732

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.