Firma JobbAssistanse AS działa na rynku norweskim od 2009 roku, łącząc potrzeby Pracodawców i Pracowników. W związku z ogromnym doświadczeniem w branży dekarskiej, oferujemy sprawdzone oferty pracy przy układaniu pokryć dachowych płaskich. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, na stanowisko:

Dekarz Dachów Płaskich Norwegia

  • Data publikacji:
  • 02-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Drammen
  • Stanowisko:
  • Dekarz

DEKARZ DACHÓW PŁASKICH

Praca w Norwegii

(papa termozgrzewalna /folia PVC)

ZADANIA:

  • Wykonywanie pokrycia dachów płaskich papą termozgrzewalną lub folią PVC.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie i kwalifikacje min. 3 lata w układaniu papy termozgrzewalnej i/lub folii PVC.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.
  • Referencje od poprzednich pracodawców.

OFERTA:

  • Legalne zatrudnienie, w oparciu o norweską umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od stażu i kwalifikacji - 240 koron/h.
  • Gwarantowane terminowe wypłaty co dwa tygodnie.
  • Wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.
  • Elastyczny plan urlopowy, umożliwiający wizyty w Polsce.
  • Podwyżki dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników.
  • Wyposażenie w odzież i narzędzia niezbędne do pracy (magazyn na miejscu).
  • Wykonanie na koszt JobbAssistanse AS niezbędnych kursów dla stałych pracowników.
  • Stałe wsparcie polskiego Koordynatora.
  • Wsparcie w załatwianiu formalności związanych z legalnym zatrudnieniem.
  • Program premiowy za polecenie Dekarza do pracy.

Prosimy się kontaktować na adres e-mail: rekrutacja@jobbassistanse.no  lub telefon: + 48 732 558 778