Work4You.Global

Dekarz, dachy płaskie * 400 - 600 Euro netto/ tydzień

  • Data publikacji:
  • 23-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Dekarz
Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko   Dekarz do dachów płaskich     Praca w różnych rejonach Holandii
  • Hardewijk, Meppel, Drachten
  • Nijmegen
  •     Oferujemy
    • Wynagrodzenie 12 - 15 Euro brutto/ h
    • Wynagrodzenie 400 - 600 € netto/ tydzień
    • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
    • Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione oraz opłacane przez pracodawcę
    • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (Kleve, Niemcy)
    • Umowę na warunkach holenderskich
    • Zwrot kosztów dojazdu do pracy 0.19 Euro/ km
      Zakres obowiązków
    • Membrany
    • Stolarka dachowa
    • Izolacje dachowe
    • Docinanie na wymiar izolacji i membran PVC, EPDM
    • Doświadczenie z dachami o powierzchni 5.000 m2.
    • Wykończenie cynkiem
    • Łączenie materiałów gorącym powietrzem i ogniem
      Wymagania
    • Aktualne cv w j. angielskim
    • Minimum 5 lat doświadczenia jako dekarz na dachach płaskich
    • Doświadczenie w obróbce materiałów bitumicznych oraz EPDM
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub j. niemieckiego lub j. holenderskiego (poziom B1)
    • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazdy do pracy
    • Własne obuwie robocze
    • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
    • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

    Zapraszamy do kontaktu:
    Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

    Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".