TNP PERSONAL INTERNATIONAL

Dekarz praca w Szwajcarii

Data publikacji:
30.9.2019
Miejsce Pracy:
Szwajcaria
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Dekarz
Dekarz Wymagania:

– kilkuletnie doświadczenie zawodowe;

– wysoka jakość pracy,

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

– krycie powierzchni dachowych papą termozgrzewalną, dachówką, obróbki blacharskie

– praca na dachach płaskich i spadzistych

Oferta:

– wynagrodzenie: 33- 35 CHF brutto /h w zależności od kwalifikacji + 18,0 CHF diety netto/dzień pracy

– umowa na warunkach szwajcarskich

– pracodawca organizuje zakwaterowanie, płatne przez pracownika

Kontakt telefoniczny:

+48739610489

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń