EURECBROKER
Dekarze płascy HOLANDIA

  • Data publikacji:
  • 01-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 500-700 euro netto tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Dekarz

Opis
Poszukujemy zmotywowanych osób, doświadczenie nie jest wymagane. W tej pracy będziesz pomagać doświadczonemu holenderskiemu dekarzowi przez minimum 40 godzin tygodniowo.

Codziennie zaczynasz pracę o 06:30, a kończysz około 16:00. Wyrobisz minimum 40 godzin tygodniowo.

Wymagania
- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego na poziomie konwersacyjnym

- Lubisz pracę na zewnątrz i masz w tym doświadczenie.

- Nie musisz mieć doświadczenia jako dekarz.

- Nie masz lęku wysokości.

- Pracujesz ostrożnie i bezpiecznie.

- Jesteś w stanie podnosić ciężary o wadze + 25KG.

Obowiązki
Będziesz pracować wyłącznie na dachach płaskich i będziesz wykonywać prace serwisowe i konserwacyjne.

- Wszechstronne serwisowanie dachów;

- Dostarczanie narzędzi doświadczonemu dekarzowi;

- Naprawianie przeciekających dachów;

- Czyszczenie dachów i rynien;

- Sprzątanie miejsca budowy po zakończeniu pracy.

- Będziesz wykonywać 4-5 adresów dziennie.

Oferujemy
Po odliczeniu kosztów ubezpieczenia zdrowotnego i zakwaterowania, wynagrodzenie będzie wynosić 450 euro tygodniowo, przy 40 godzinach pracy. W tej stawce zawarte są pieniądze za urlop i godziny urlopowe.

- Transport lub płatność za km

- Miłe zakwaterowanie, blisko miejsca pracy. Dostępne różne pokoje.

- Ubezpieczenie zdrowotne

- Płatności tygodniowe