KLAVER Sp. z o.o.
DIAGNOSTA TECHNICZNY – PRACA W BELGII

Dla naszego klienta poszukujemy DIAGNOSTYKA.

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka samochodów
  • naprawa i wymiana części
  • przeprowadzanie kontroli oraz prace konserwacyjne
  • rozwiązywanie problemów mechanicznych i elektronicznych
  • praca na – samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych (w zależności od wiedzy/umiejętności)

Wymagania:

  • wymagane minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie, dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Czeki ekologiczne
  • Dodatek kilometrowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Wiktoria + 48 731 901 913
Dominika +48 570 901 033
Daria +48 577 901 944
Kamila +48 570 901 414

Klaver KRAZ 18450