Doradca / Doradczyni Klienta Biznesowego - BANKOWEGO

  • Data publikacji:
  • 22-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań, zdalnie
  • Wynagrodzenie:
  • 5000
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Poszukujemy do współpracy studenta/studentkę, który/a chce sprawdzić się w sferze biznesowej obsługując klientów z obszaru MŚP pod katem kredytów.

Miejsce pracy: Poznań lub zdalnie,

Charakter pracy: Zdalna/częściowo w biurze,

Czas pracy: 4 godziny dziennie.

Twój zakres obowiązków:

    • Aktywna sprzedaż produktów dla mikroprzedsiębiorstw i klientów indywidualnych oferowanych przez biuro pośrednictwa kredytowego.
    • Obsługa klientów o potrzebach 100-500 tyś kredytu.
    • Samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych (otrzymasz gotowe kontakty do klientów).
    • Obsługa i wsparcie Klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w biurze pośrednictwa kredytowego.
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.

Co powinieneś/powinnaś umieć:

    • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta bezpośrednio lub telefonicznie (preferowane doświadczenie w obszarze produktów finansowych lub ubezpieczeniowych).
    • Wysoka motywacja do osiągania celów, samodzielność, kreatywność pomysłowość w zakresie inicjowania akcji i działań.
    • Odwaga, chęć podejmowania wyzwań.
    • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami

Co otrzymasz:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia z comiesięcznym stałym wynagrodzeniem, a do tego jasne i klarowne cele indywidualne, dzięki którym możesz osiągać wysokie prowizje.
    • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży.
    • Pracę zdalną lub w przyjaznym biurze oraz narzędzia potrzebne do pracy (telefon, możliwość korzystania z samochodu służbowego).
    • Szkolenie wstępne i szkolenia podnoszące kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe, z zakresu obsługi klienta).