Poszukujemy osoby na stanowisko

DORADCA FINANSOWY

  • Data publikacji:
  • 15-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • PRZASNYSZ
  • Stanowisko:
  • Doradca

Pragniemy tworzyć otwarte, pozytywne i nastawione na osiąganie sukcesów środowisko pracy. KONKRET to miejsce różnorodnych wyzwań dla samodzielnych i ambitnych osób, które chciałyby pracować w finansach.

Jeżeli szukasz:
Innowacyjnej firmy w zakresie pośrednictwa finansowego.
Stabilnej pracy.
Rozwoju.
Miejsca dla siebie.
KONKRET Sp. z o.o. jest spełnieniem Twoich poszukiwań. Dołącz do KONKRETnej DRUŻYNY. A dlaczego? Bo oferujemy:
Umowę o pracę na pełen etat (ewentualnie umowę zlecenie).
Atrakcyjny system wynagrodzeń = podstawa + premia + bonusy (konkursy).
Pakiet szkoleń produktowych.
Pracę w młodym zgranym zespole.
Możliwość zdobycia nowego doświadczenia.
Miłą i przyjazną atmosferę.
Dużą samodzielność w działaniu.
Zaspokojenie potrzeb finansowych swoich klientów to cel, do którego dąży KONKRET Sp. z o.o. Dlatego wymagamy od naszych pracowników:
Łatwości w nawiązywaniu kontaktu.
Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów.
Dyspozycyjności.
Uczciwości i rzetelności.
Zakres obowiązków na stanowisku Doradca Finansowy:
Budowanie trwałych i długofalowych relacji sprzedażowych z Klientami.
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych produktami firmowymi.
Promocja produktów poprzez marketing lokalny.
Dbanie o pozytywny wizerunek oddziału KONKRET sp. z o.o.
Sprzedaż produktów i usług firmy.
Raportowanie wyników pracy do przełożonego.
Bieżąca administracja biurem.
Monitorowanie stanu kasy w oddziale
Dodatkowe oczekiwania:
Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej - będzie dodatkowym atutem
Wykształcenie min. średnie.

....jeśli uważasz, że posiadasz odpowiednie kompetencje, rozumiesz naszą misję i chcesz stać się częścią KONKRETnej DRUŻYNY zostań KONKRETnym PRACOWNIKIEM a niebawem praca stanie się Twoją pasją- napisz do nas i opowiedz nam o tym: praca@konkretsc.pl W temacie wiadomości wpisz : Doradca PRZASNYSZ.

Możesz również aplikować bezpośrednio przez naszą stronę kariera.marketpozyczkowy.pl

Do wysyłanych aplikacji prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KONKRET SP. Z O.O. z siedzibą w Ostrołęce ul. Goworowska 6A, 07-410 Ostrołęka, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla celów realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez administratora danych osobowych.