Wraz z dynamicznym rozwojem naszej spółki poszukujemy kandydata na stanowisko Doradca Finansowy

Doradca Finansowy

  • Data publikacji:
  • 01-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała
  • Stanowisko:
  • Doradca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· udzielanie kompleksowej informacji dotyczącej pożyczek,

· bieżące kontakty z klientami,

· realizację zadań sprzedażowych z zachowaniem wysokich standardów jakości,

· przyjmowanie i rejestrowanie wniosków pożyczkowych,

· przeprowadzenie analizy formalnej i merytorycznej wniosków pożyczkowych,

· analizę sytuacji finansowej klienta.

WYMAGANIA

· nastawienie na cel i motywacja do pracy,

· znajomość dokumentów finansowych podmiotów gospodarczych,

· znajomość zagadnień weryfikacji wyceny zabezpieczeń,

· doświadczenie w zakresie analizy wniosków kredytowych klientów Biznesowych

· doświadczenie w ocenach ekonomiczno-finansowych jednostek gospodarczych i projektów przedsięwzięć inwestycyjnych,

· znajomość branży finansowej i oferowanych przez nią rozwiązań,

· wykształcenie wyższego,

· mile widziane doświadczenie w zakresie analiz kredytowych w Banku,

· prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

· stabilne zatrudnienie,

· atrakcyjne wynagrodzenie

· szkolenia na start i kompleksowe wdrożenie,

· niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

· przyjazną atmosferę

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń