firma PRIORITY Management pozukuje osob na stanowisko-DORADCA KLIENTA

doradca klienta

  • Data publikacji:
  • 24-11-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa-Mokotow
  • Stanowisko:
  • Asystent

Poszukujemy osób na stanowisko doradca klienta

Zakres obowiązków

• Bezpośredni kontaktz klientem z Chin

• Stała współpraca z klientem indywidualnym i biznesowym

• Praca na rzecz klienta zgodnie z jego wymaganiami

• Tłumaczenia ustne i pisemne z języka polskiego na angielski i z angielskiego na język polski

• Załatwianie spraw Urzędowych z klientem bądź z upoważnienia w imieniu klienta

• Przygotowywanie dokumentów dla klienta w j. angielskim

• Bieżące rozwiązywanie problemów

• Współpraca z zewnętrznymi firmami współpracującymi z PRIORITY Group sp. z o.o.

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

• przygotowywanie prezentacji na potrzeby klient

• Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem i ich utrzymywanie

• Dbałość o wizerunek firmy

• oraz wszelkie inne zadania związane z funkcjonowaniem firmy zlecone przez Zwierzchnika

Wymagania

• Wykształcenie średnie

• Dobra znajomość pakietu Office w tym biegłość w EXCEL

• Biegła znajomość j. angielskiego

Co oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w prężnie rozwijającej się firmie,

• zaangażowanie i wsparcie zespołu,

• prywatną opiekę medyczną,

• bony na posiłki

• możliwość rozwoju

Proszę o przesyłanie Cv na adres paula.porebska@priority.com.pl