Chcesz sobie dorobić w godzinach popołudniowych i w weekendy? Jeżeli jesteś osobą pełną energii, lubiącą kontakt z innymi i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy dołącz do naszego zespołu! Zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie oraz zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem! Dla naszego Klienta- TCHIBO poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie, oferującym innowacyjne produkty codziennego użytku i pyszną, świeżą kawę.

Doradca Klienta Tchibo

  • Data publikacji:
  • 14-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa CH Janki
  • Wynagrodzenie:
  • 27,70 zł/h brutto
  • Stanowisko:
  • Opiekun Klienta

oferujemy:
-stawkę 27,70 zł/h brutto
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-pracę w godzinach popołudniowych oraz w weekendy
-zatrudnienie na pół etatu
-comiesięczny darmowy pakiet kawy lub herbaty wybrany przez Ciebie
-możliwość rozwoju w firmie, która trzykrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer Polska

zadania:
-pomoc klientom w wyborze produktu
-dbanie o wygląd ekspozycji
-możliwość przygotowywania najlepszej kawy po przejściu kursu baristycznego

oczekujemy:
-pozytywnego nastawienia
-otwartości, komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu relacji
-zaangażowania, chęci zdobywania wiedzy
-mile widziana książeczka/orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie sms'a o treści "JANKI" pod numer telefonu: 691234085

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń