Zatrudnimy

Doradcę Techniczno-Handlowego marki DOLINA NIDY

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego marki Dolina Nidy w Białymstoku.

Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedażowych i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale hurtowym, detalicznym i na inwestycjach - odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie
    • rozwój dystrybucji produktów, pozyskiwanie do współpracy nowych firm wykonawczych,
    • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych,
    • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami,
    • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów,
    • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów.

Nasze wymagania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • min. 2 lata doświadczenia w zespole sprzedaży,
    • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem,
    • nastawienie na wynik i konsekwencja w działaniu,
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność i systematyczność,
    • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

 To oferujemy:

    • praca u lidera,
    • jasny system premiowy,
    • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon,
    • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej; program poleceń pracowniczych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń