Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Drukarz Fleksograficzny

Drukarz Fleksograficzny/Operator maszyny fleksograficznej

  • Data publikacji:
  • 09-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Poznań
  • Stanowisko:
  • Drukarz

Aktualnie dla naszego klienta firmy, z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Drukarz Fleksograficzny

lokalizacja: okolice Poznania/Swadzimia

Obowiązki:

● samodzielna obsługa maszyn drukujących (ustawianie parametrów pracy urządzeń, bieżąca kontrola ich działania w trakcie pracy maszyny),

● nadzór nad procesem druku i kontrola jakości produktu,

● dbałość o stan techniczny maszyn,

● czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

Wymagania:

● doświadczenie na podobnym stanowisku,

● dobra organizacja pracy,

● dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

● umiejętność wykonywania pomiarów i używania narzędzi pomiarowych.

Oferujemy:

● stabilne warunki zatrudnienia,

● pracę w systemie 3 zmianowym z wolnymi weekendami,

● umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

● atrakcyjne zarobki,

● możliwość rozwoju w ramach struktur firmy