Klaver
Drzewka typu Bonsai – 4 tygodnie – praca w Holandii

Jeśli jesteś energiczną osobą, lubisz pracę z roślinami i jesteś gotowa do pracy w okresie świątecznym – szukamy właśnie Ciebie!!

Miejsce pracy: Nieuw-Vennep

Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna

- gotowość do pracy w święta

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

- sadzenie, pielęgnacja drzewek

- sortowanie, pakowanie, oklejanie

- przygotowywanie do wysyłki

Oferujemy:

- pracę na okres 4 tygodni w okresie świątecznym

- tygodniowy system wypłat

- opiekę polskiego koordynatora

- pracę na warunkach holenderskich

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś się do nas!

Dominika + 48 570 901 033

Izabela + 48 570 901 913

 Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o, certyfikat KRAZ 18450.