Marta Nowakowska
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. obsługi rynku inwestycyjnego

  • Data publikacji:
  • 10-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Wynagrodzenie:
  • 10000 zł netto
  • Stanowisko:
  • Account Manager

Obowiązki:
-budowa zespołu Działu Sprzedaży oraz aktywne uczestnictwo w procesie wprowadzenia produktów na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne
-planowanie zadań zespołu i nadzór nad realizacją założonych planów sprzedaży
-wsparcie merytoryczne i sprzedażowe
-prowadzanie szkoleń
-sprzedaż i budowa portfela klientów
-negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowanie kontraktów

Wymagania:
-co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z sprzedażą w firmie z branży elektrotechnicznej (preferowane oprawy oświetleniowe), dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
-doświadczenie w obsłudze inwestycji i biur projektowych z zakresu oświetlenia,
-umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów,
-wysokie umiejętności komunikacji,
-umiejętność skutecznego zarządzania pracą zespołu sprzedażowego oraz współpracy z innymi działami firmy,
-doświadczenie i skuteczność w raportowaniu wskaźników procesu sprzedażowego oraz monitorowania i nadzoru nad poziomem realizacji zakontraktowanych projektów,
-wykształcenie wyższe ekonomiczne i / lub techniczne, mile widziane kierunkowe,
-wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
-samodzielność w wykonywaniu zadań,
– konsekwencja w działaniu,
– dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
– dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
– dużą samodzielność w działaniu,
– jasno określone kompetencje w nieskomplikowanej strukturze organizacyjnej,
– konkurencyjne warunki wynagrodzenia (w tym system prowizyjny i premiowania),
– bezpośredni udział w procesie decyzyjnym i wpływ na kierunek rozwoju firmy,
– możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,
– doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole,
– niezbędne narzędzia pracy