Marta Nowakowska
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. sprzedaży hurtowej (LED)

  • Data publikacji:
  • 10-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Account Manager

Obowiązki: -budowa zespołu Działu Sprzedaży oraz aktywne uczestnictwo w procesie wprowadzenia produktów na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne -planowanie zadań zespołu i nadzór nad realizacją założonych planów sprzedaży -wsparcie merytoryczne i sprzedażowe -prowadzanie szkoleń -sprzedaż i budowa portfela klientów -negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowanie kontraktów Wymagania: -co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z sprzedażą w firmie z branży elektrotechnicznej (preferowane oprawy oświetleniowe), dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, -doświadczenie w obsłudze inwestycji i biur projektowych z zakresu oświetlenia, -umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów, -wysokie umiejętności komunikacji, -umiejętność skutecznego zarządzania pracą zespołu sprzedażowego oraz współpracy z innymi działami firmy, -doświadczenie i skuteczność w raportowaniu wskaźników procesu sprzedażowego oraz monitorowania i nadzoru nad poziomem realizacji zakontraktowanych projektów, -wykształcenie wyższe ekonomiczne i / lub techniczne, mile widziane kierunkowe, -wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, -samodzielność w wykonywaniu zadań, – konsekwencja w działaniu, – dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych, – dobra znajomość języka angielskiego. Oferujemy: – dużą samodzielność w działaniu, – jasno określone kompetencje w nieskomplikowanej strukturze organizacyjnej, – konkurencyjne warunki wynagrodzenia (w tym system prowizyjny i premiowania), – bezpośredni udział w procesie decyzyjnym i wpływ na kierunek rozwoju firmy, – możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju, – doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole, – niezbędne narzędzia pracy