FallWork

EKSPEDIENT/EKSPEDIENTKA // BEZ DOŚWIADCZENIA // OD ZARAZ

  • Data publikacji:
  • 21-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Stanowisko:
  • Kasjer / Kasjerka

Sieć francuskich supermarketów zatrudni pracownika na stanowisko kasjerskie

Zakres obowiązków:

- bezpośrednia obsługa klientów
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala
- rozliczenie kasetki na koniec zmiany
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

- zaangażowanie i uczciwość
- aktualna książeczka sanepidowska lub orzeczenie lekarskie
- profesjonalne podejście do powierzanych obowiązków
- kultura osobista

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- korzystną stawkę godzinową
- miłą atmosferę i zgrany zespół
- elastyczny grafik
- wynagrodzenie wypłacane tygodniowo lub miesięcznie
- szkolenia pracownicze
- możliwość podpisania umowy online

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y? ZADZWOŃ! 790 790 544

Zainteresowane osoby prosimy o dodanie do swojej aplikacji klauzuli RODO:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)” FallWork Sp. z.o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).